середа, 19 жовтня 2011 р.

Гуцул-Паті у коломийському нічному клубі "Сектор"

Коломийський нічний клуб "Сектор" дав унікальну можливість шанувальникам української музики потанцювати під запальні мотиви улюблених пісень. Справа в тому, що нещодавно там відбулася гуцульська вечірка "Гуцул-Паті".
Це не перша спроба популяризації вишиванок-голубки-аркана, кілька місяців до того, подібні вечірки вже проводилися в цьому клубі.Також, я знаю, що українські вечірки неодноразово забавляли й наших односельчан. 

На Покрову "Сектор" перетворився у територію для тих, хто готовий танцювати під українські мотиви до самого ранку. На вході всіх гостей зустрічали молодятинські музики. А ті, хто прийшов у вишиванках отримали можливість увійти безкоштовно.
Організатори надзвичайно задоволені, що майже кожен відвідувач прийщов у вишиваній сорочці, та й розмахом вони задоволені не менше (на відео ви можете побачити скільки людей долучилося до святкування).
Якщо й вам вдалося там побувати, то поділіться враженнями у коментарях!

Постовий: Новий вид відновлення всього вашого тіла аппаратный массаж в одессе вже доступний для тих, кому постійні напруження на роботі, не дають змоги добре відпочивати за вечір.

Немає коментарів:

Дописати коментар